Strona główna =› Pomoc

Pomoc

Wirtualne Muzeum Pobiedzisk to nowoczesna platforma internetowa, której zadaniem jest promowanie zabytków, kultury i historii Gminy Pobiedziska. Materiał umieszczony w muzeum jest podzielony tematycznie, dzięki czemu bardzo łatwo odnaleźć interesujące nas eksponaty. Na każdej podstronie, na samym dole zawsze widnieje oś czasu co ułatwia nam swobodne przemieszczanie się między wybranymi okresami historycznymi.

Ogólne funkcje wirtualnego muzeum:

Wyszukiwarka: Umożliwia łatwe i przejrzyste wyszukiwanie interesującego eksponatu. 

Teczka zwiedzającego: to narzędzie, dzięki któremu zwiedzający ma możliwość dodania to teczki interesujące go eksponaty, a następnie wygenerowanie z nich PDF-a.

Zadaj pytanie na temat zbioru: jest to bezpośredni formularz kontaktowy, przygotowany do każdego z eksponatów. Jeśli macie Państwo pytania, sugestie á propos,  materiału prosimy korzystać z formularza.

Pobierz pdf:  Funkcja to pozwala internaucie wygenerowanie PDF-a z zawartością merytoryczną eksponatu.

Pobierz eksponat: Niektóre eksponaty swoją wartość przedstawiąją tylko i wyłącznie w dużej rozdzielczości. Dzięki tej funkcji możecie Pańswto swobodnie pobrać eksponat i obejrzeć go na swoim komputerze.

Oś czasu: Podczas zwiedzania zawsze dostępna jest oś czasu. Wystarczy najecheć na piktogram przyporządkowany do konkretnej epoki i przeglądać materiały z tego okresu.

 

wróć

© 2012 Wirtualne Muzeum Pobiedzisk - Urząd Miasta i Gminy w Pobiedziskach                       projekt i wykonanie: www.dobrarzecz.pl                     fotografie panoramiczne: www.dobrarzecz.pl